" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar

  Pek çok kişi, koleksiyonlarına en yeni ürünlerini eklemek isterken, yine el aleti olarak seçim yapmak isteyen tüketicilerde bulunmaktadır. Her iki kesim müşteri için de, istek ve ihtiyaçların karşılanması adına, uygun tasarımlar mevcut olurken, elbette ki tercih edilen bıçak fiyatları da, tercih edilen ürünün teknik özelliklerine, ebatlarına ve kullanılan malzemelerine göre değişiklik göstermektedir. Bıçak modelleri […]

Bıçak Deposundan Özel Tasarımlar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Pek çok kişi, koleksiyonlarına en yeni ürünlerini eklemek isterken, yine el aleti olarak seçim yapmak isteyen tüketicilerde bulunmaktadır. Her iki kesim müşteri için de, istek ve ihtiyaçların karşılanması adına, uygun tasarımlar mevcut olurken, elbette ki tercih edilen bıçak fiyatları da, tercih edilen ürünün teknik özelliklerine, ebatlarına ve kullanılan malzemelerine göre değişiklik göstermektedir.

Bıçak modelleri ve çeşitleri

Tercih etmek istediğiniz bıçak, hangi kategoride yer alması gerekiyor? Avcılık için kullanılacak, sağlam bir malzemeden üretilmiş olması ilk şartınız mı? Bu durumda, son paragrafta verdiğimiz linki kullanarak, ‘’ avcılık ‘’ alanında kullanılabilen en sağlam modellere göz atabilirsiniz.

Kullanım alanları biraz daha farklı ve normal kesim işlemleri için tercih edilecekse, bu durumda ‘’ kesme bıçakları ‘’ kategorisi altından seçimler yapabilirsiniz. Ebatları ve malzeme çeşitlerine göre farklı modellere ulaşabilmeniz mümkündür

Hançer modelleri

Tercih edilecek kullanım alanlarının yanı sıra, ürünlerin şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız, işlemeli olan hançer modellerine de vereceğimiz web adresi dahilinde ulaşabilirsiniz. Bunlar arasından, Çerkez kaması, oluklu hançer, tren yayı bıçak ve Osmanlı hançeri gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Osmanlı hançeri ve diğer fiyatlar

Şık tasarımı ile birlikte tüketicilerine sunulan Osmanlı hançeri; oldukça uygun fiyatlar dahilinde ‘’ 85.00 TL ‘’ ile müşterilerine sunulmaktadır. Eğer ki, ürünün ücretsiz olarak sizlere gönderilmesini istiyorsanız, 2 adet satın almanız halinde, kargo ücreti alınmayacaktır.

Tam boy 22 cm olan, namlu boyu 11 cm olarak dizayn edilmiş tren yayı modeli ise, 5 mm et kalınlığı ile birlikte tasarlanmıştır. Sap malzemesi olarak kök ceviz kullanılmış olurken, 350.00 TL gibi bir fiyat ile ücretsiz kargo seçenekleri ile tüketicilerine sunulmaktadır.

Hızlı ve güvenli teslimat

Kargo bilgilerine vereceğimiz linki dahilinde ulaşabilmeniz mümkün olurken, hızlı ve güvenli gönderime sahip olduğunu da bilmenizi isteriz. Yine online olarak siparişlerde, kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenlerin, ödemelerinin güvenlik sistemleri dahilinde yapıldığını da bilmeleri gerekirken, kapıda ödeme ile birlikte de bıçak satın almak mümkün olmaktadır. 7 gün içerisinde iade garantisi bulunan ürün çeşitlerine; https://www.bicakdepo.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.