" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

İstanbul Baymak Özel Servisi

  Bakım Hizmeti             Son zamanlarda özellikle teknolojik aletlerin hayata geçmesi, bazı sorunları da beraberinde getirmiştir. Elektronik aletlerin kullanımı her ne kadar kolaylık sağlasa da, bakımı ve onarımı gereklidir. Baymak marka elektronik ürünler, insanlar tarafından sıkça tercih edilen ve sorunsuzca kullanılan bir markadır. Fakat ürünün devamının sağlanması ve problem çıkarmadan kullanılması için, mutlaka rutin bakımının yapılması […]

İstanbul Baymak Özel Servisi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bakım Hizmeti            

Son zamanlarda özellikle teknolojik aletlerin hayata geçmesi, bazı sorunları da beraberinde getirmiştir. Elektronik aletlerin kullanımı her ne kadar kolaylık sağlasa da, bakımı ve onarımı gereklidir. Baymak marka elektronik ürünler, insanlar tarafından sıkça tercih edilen ve sorunsuzca kullanılan bir markadır. Fakat ürünün devamının sağlanması ve problem çıkarmadan kullanılması için, mutlaka rutin bakımının yapılması gerekir. Bu bakım aksatılırsa, makinede herhangi bir sorun çıkabilir ve çalışma aksamı bozulabilir.

            İstanbul baymak servisi baymak marka tüm ürünlerin bakımını yapan bir firmadır. Baymak adı altında satılan tüm ürünlerde servis hizmeti verilmektedir. İhtiyaç duyulması durumunda mutlaka firmamız ile görüşülmesi ve özel servis talep edilmesi gerekir. Verilen adrese en kısa sürede ulaşım sağlıyoruz ve bakım hizmetini yapıyoruz. Baymak yetkili servisi çalışanları, güler yüzlü bir hizmet verir ve işinde oldukça uzmandır. Rutin bakımlar için bir tarih belirlenir ve devamlı o tarihlerde ürünün kontrolleri gerçekleştirilir. Makineler, sıkı bir taramadan geçer ve performans raporlarını ürünün sahibine sunarız. Rapor sonuçlarına göre, işlemlere başlarız.

Tamir Ve Onarım Hizmeti

Baymak marka ürünler kaliteli ve sağlam bir çalışma aksamına sahip ürünler olsa dahi, bazı durumlarda aksama ve bozulma gösterebilir. Bu durum karşısında baymak yetkili servis hazır olarak beklemektedir. Adres verildikten sonra adrese geliyoruz ve evlerde onarım yapıyoruz. Fakat bu işlemi yaparken, kesinlikle ses çıkarmadan ve eve zarar vermeden yapıyoruz. Onarım hizmeti, evde yapılmaya müsait değil ise, makineleri alıyoruz ve baymak yetkili servisi atölyesine götürüyoruz. Bu alanda sıkı bir işlem uygulanıyor. Makinenin içini açıp detaylı bir kontrol yapıyoruz. Ardından defalarca deneme yapıyoruz ve çalışır konuma getiriyoruz. Yapılan işlemlerin detaylı olarak raporlarını hazırlıyoruz ve müşterilerimize sunuyoruz.

Montaj-Demontaj Hizmeti

Bazı durumlarda gerçekleştirilen adres değişikliklerinde ve mekân değişikliğinde en büyük sorun, elektronik cihazların sökümü ve yeni adrese takımıdır. Baymak marka ürünlerin montaj hizmeti ve demontaj işlemleri, baymak yetkili servis tarafından kusursuzca yapılmaktadır. Montaj işlemleri için adres verilmesi yeterlidir. Ardından adrese gelen teknikerlerimiz, makinelere zarar vermeden söker ve güvenli bit şekilde firma aracımıza koyar.

Makinelerin transferi kendi araçlarımız ile gerçekleştirilir. Ardından gidilecek olan yeni adresin bilgisi istenir ve baymak ürünü oraya götürülür. Yeni adreste teknikerlerimiz, nereye takılması istenir ise o alana montaj işlemleri yapar. Ortama herhangi bir zarar vermeden sessiz bir çalışma gösterir. İstanbul baymak servisi hizmet hattı 24 saat boyunca açıktır ve ihtiyaç durumunda hizmete hazır konumdadır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.