" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar

  Orijinal Toner Nedir? Yazıcı üreticileri tarafından kendi markaları ile piyasaya sunulan tonere orijinal toner denir. Orjinal toner nedir? Neden orjinal toner önemlidir aşağıda anlatılacaktırOrijinal toner baskı kalitesini belirlediği için önem arz etmektedir. Orijinal tonerlerin dışında onun taklidi ile satışı yapılan ve kalitesi hiç olmayan tonerler de vardır. Fiyat olarak daha uygun göründüğü için tercih […]

Orijinal Tonerle Orjinal Baskılar
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Orijinal Toner Nedir?

Yazıcı üreticileri tarafından kendi markaları ile piyasaya sunulan tonere orijinal toner denir. Orjinal toner nedir? Neden orjinal toner önemlidir aşağıda anlatılacaktırOrijinal toner baskı kalitesini belirlediği için önem arz etmektedir. Orijinal tonerlerin dışında onun taklidi ile satışı yapılan ve kalitesi hiç olmayan tonerler de vardır. Fiyat olarak daha uygun göründüğü için tercih edilebilen kalitesiz tonerler tam tersine size daha masraflı olmaktadır. Orijinal tonerimizi aldığınızda hem baskı kalitesi ile memnuniyetiniz artarken hem de uzun süre kullanımı ile sürekli almanızı gerektirmez. Ancak kalitesiz seçilen tonerler, kısa sürede bittiği için sürekli olarak almanızı gerektirir. Ayrıca baskı kalitesi de satışını yaptığımız orijinal toner ile kıyaslanamaz.

HP Orjinal toner bunlar arasında en çok aranan markadır.

Orijinal Toner Nasıl Anlaşılmaktadır?

Anlaşılması biraz zor olan orijinal toner, eğitimli uzmanlarımızca test edilerek orijinallik bilgisi verilmektedir. Aklınıza takılan her konuda soru sorup cevap alabileceğiniz uzman elemanlarımız vardır. Satılan her ürünün faturası verilerek toner ambalajında marka yazmaktadır. Ucuz tonerlerle karşılaştırma yapıldığında orijinal toner şekli diğerlerinden farklıdır. Ayrıca diğer sahte tonerlerde plastik üzerine baskı yapılamadığı için, kartuş adı ve kod numarası etikete yazılarak yapıştırılır. Ancak orijinal toner satışımızda ürünün üzerine direk baskı ile kod numarası eklenmiş halde satılmaktadır. Fiyat yönünden de aralarında fark olan orijinal toner ile sahte toneri bu özellikle de ayırt edebilirsiniz.

Neden Orijinal Toner Seçimi Önemlidir?

Herkesin merak ettiği soru Orjinal toner nedir? Neden orjinal toner seçilmesi önemlidir sorusunun cevabı çok basittir. Orijinal toner de baskı kalitesi üst düzeydedir ve sahte üretilen tonerlerin hiç birinde bu baskı kalitesi elde edilememektedir. Sahte alınan toner kısa sürede biterken, orijinal toner uzun süre kullanılabilmektedir. Sahte tonerler ucuza alınsa da sürekli alınması gerekeceği için daha pahalıya mal olmaktadır. Ancak satışını yaptığımız orijinal toner bir kez alındığında aynı baskı kalitesi ile uzun süre kullanılabilmektedir Orjinal toner satışı yaptığımız sitemiz olan supertoner.net adresinden orijinal kartuş da satın alabilirsiniz.

Daha ekonomik çıktıklar için Siyah kartuş kullanabilirsiniz.

Bu nedenle yaptığınız işi önemsiyorsanız ve vereceğiniz hizmetin en iyisi olmasını istiyorsanız orijinal toner kullanmalısınız.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.