15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN LOKMA HAYRI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN LOKMA HAYRI

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Etkinlikleri kapsamında Küçükkuyu Belediye Başkanlığı düzenlediği etkinlikte Demokrasi şehitleri için lokma hayrı yaptı.

Belediye binasının önünde düzenlenen törende önce tüm şehitler için saygı duruşu yapıldı. Ardından istiklal marşı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan yaptı. Balkan konuşmasında “ Bundan tam bir yıl önce aklı durmuş, vicdanları kurumuş bir avuç kendini bilmez ülkemizi bir uçurumun kenarına getirdi. Fakat yüce Türk milletinin demokrasiye sahip çıkmasıyla Cumhuriyet değerlerimizin dimdik ayakta durmasıyla demokrasiye sahip çıkan vatandaşlarımızın bir araya gelmesiyle bu korkunç vakanın önüne geçerken maalesef 249 şehit verdik dedi. Konuşmanın ardından Süleyman Sakallı camii imamı Şükrü Çalışkan Kuran okuyup şehitler için dua etti. Daha sonra lokma hayrı yapıldı.Etkinliğe bazı STK’lar da destek verip törenlere katıldılar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.