2,5 milyon kişinin indirdiği Türkiye’nin en büyük e-gazete platformu Turkcell Dergilik’te Balıkesir genelinin ilk ve tek gazetesi Önce Körfez oldu!

Gazetelerin dijitalleşmeye başladığı çağımızda, baskılı gazetenin önemini ve içeriğini koruyarak dijital medyaya ağırlık vermeye ve bu yönde etkili adımlar atmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de 2,5 milyon kişinin aktif olarak kullandığı Turkcell Dergilik uygulamasında yer alan Balıkesir genelindeki ilk ve tek gazete olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yenilenen haliyle  günde ortalama 30 güncel haber, farklı görüşlerden birçok köşe yazarı ve birçok video haberi okuyucularıyla buluşturan oncekorfez.com’un yanı sıra, Youtube’dan yayın yapacağımız Önce Körfez WEB TV Kanalı ile de farkımızı ortaya koyuyoruz.

Sosyal medya platformları olan Facebook, Twitter ve Instagram‘da günlük ve güncel paylaşımları okuyucularımızla buluştururken, oncekorfez.com haber sitesi ile sosyal medya hesaplarımızı entegre hale getiriyoruz.

İOS ve Android cihazlar için geliştirdiğimiz ve çok kısa süre içerisinde okuyucularımıza sunacağımız mobil uygulamamız ile her an ve her yerde, en doğru ve en hızlı haberi Önce Körfez yayınları ile takip ediyor olacaksınız.

BİZİ TAKİP EDİN, ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz