Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit’teki basın kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretleri gazetemizle sürdürdü.

Gazetemizi ziyaret eden Kaymakam Sırmalı,basın kuruluşlarının öneminden bahsetti ve Kaymakamlık olarak ilçenin gelişmesi adına yaptıkları çalışmaları anlattı. Edremit’in büyük bir turizm potansiyeli olduğunu belirten Sırmalı, “Edremit tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en önemli çekim merkezlerinden birisi konumunda. Biz yöneticilere düşen görev ise, bu potansiyeli hayata geçirmek ve Edremit’i hak ettiği konuma getirmektir.” dedi.

Önce Körfez Gazetesi’ne yeni bürosunda başarılar dileyen Kaymakam Sırmalı, gündemi belirleyen haberlere imza atılması ve Önce Körfez Gazetesi’nin dijitalleşmeye yönelik çalışmalarını bundan sonra daha sıkı takip edeceğini ifade etti.

Ziyaretleri nedeniyle Kaymakam Sırmalı’ya teşekkür eden Önce Körfez Gazetesi Yayın Yönetmeni Okay Önder, yerel basının kaliteli ve işlevli olmasının, o ilçenin gelişimine doğrudan etki eden bir unsur olduğunu ifade etti. Genç ve mesleğini seven yeni bir ekip kurduklarını belirten Önder, “Özellikle dijitalleşme anlamında önemli çalışmaları hayata geçirdik ve geçirmeye devam edeceğiz. İnternet sitemiz olan oncekorfez.com’u yeniledik ve artık güncel haberleri, farklı fikirlerden köşe yazarlarını, son dakika haberlerini ve videolu haber içeriklerini okuyucularımıza sunuyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde İOS ve Android cihazlar için mobil aplikasyonlarımız da hazır hale gelmiş olacak. Turkcell Dergilik uygulamasında yer alan Balıkesir genelindeki ilk ve tek gazete olmamız da bu anlamda amaçlarımızı ortaya koyuyor” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz