Kuruculuğunu Selahattin Yay’ın yaptığı ve günümüzde yayın hayatına yeni İmtiyaz Sahibi Engin İpek ile ve “Özgür ve Bağımsız Haber İçin” sloganıyla devam eden gazeteniz Önce Körfez bugün 12. yaşına girdi.

Selahattin Yay’ın kuruculuğunu yaptığı Önce Körfez Gazetesi, Edremit Körfezi’nde gündem belirleyen haberleri ve tarafsız yorumlarıyla kamuoyunun ilgisini ve beğenisi toplamaya devam ediyor.

Gençleşen kadrosuyla, dijital medya ile de ağırlığını ortaya koyarak yoluna devam eden Önce Körfez Gazetesi’nin bugünlere gelmesinde destekleri olan tüm imtiyaz sahibi ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Gazetenin yeni İmtiyaz Sahibi Engin İpek ise, “12 yıl önce bugün kurulan Edremit’in en köklü gazetelerinden birisi olan Önce Körfez’i devraldığımda, ilk günkü hedeflerin devamı konusunda yeni çalışma arkadaşlarımızla toplantı gerçekleştirmiştik ve bunu kendilerine de ifade etmiştim. Bugün itibariyle o yolda oluyor olmamızdan son derece mutluyum. Gençleşen ve baskılı gazetenin içini boşaltmadan dijital medyaya da ağırlık veren yeni arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Gazetemizin bugünlere gelmesinde emekleri olan dağıtıcısından mizanpajını yapan herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz