🎥 Fanatik taraftarın isteklerini kırmadı

0
273

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Kaz Dağları eteklerinden yeni yapılması planlanan tesis için yer baktı. Ormanlık alan içerisindeki gezi sırasında fanatik bir taraftan Aziz Yıldırım’ın lüks cipinin önünü kesip elini öpmek istedi.

Fenerbahçe bir süredir planladığı yeni tesis çalışmalarına Kaz Dağlarıyla meşhur Edremit’te hız verdi. Yeni yapılan tesisin yerini belirlemek için bölgeye gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Kaz Dağları eteklerinde incelemelerde bulundu.

Gezi öncesi Edremit Kaymakamlığını ziyaret eden Yıldırım, daha sonra Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti. Başkan Saka makamında Aziz Yıldırım’a Edremit ve Kazdağları hakkında bilgi verdi. 45 dakikalık basına kapalı toplantının ardından Başkan Aziz Yıldırım ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka Edremit’in Kazdağları eteklerinde bulunan Zeytinli Kırsal Mahallesine geçerek burada tesislerin kurulmasının hedeflendiği alanda incelemelerde bulundu. Aziz Yıldırım burada yetkililerden bilgi aldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Bildiğiniz gibi Fenerbahçe tesisleşme konusunda Türkiye’nin en önde gelen kulübü. Fenerbahçe tesislerinden bir tanesini bölgemizde, yapılabilir mi diye daha önce bir düşüncemiz oluştu. İlgili arkadaşlarımız geldiler. Yerinde incelemelerde bulundular. Onların uygun gördükleri bu yapılaşma konusunda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım gelip, tesis yeri ile ilgili incelemelerde bulundu” dedi.

Zeytinli Mahallesi ziyareti sırasında fanatik bir taraftar Aziz Yıldırım’ın elini öpmek için arabasının yolu kesti. Fanatik taraftarın isteğini kırmayan Aziz Yıldırım daha sonra Fenerbahçeli taraftar derneği yetkilileri ile kaldığı otelde bir araya geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here