CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, Küçükkuyu Belediye Başkanı ve CHP Küçükkuyu Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

 

İlk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret eden Başkan adayları Arslan ve Balkan, kendilerine bir kere daha Edremit’te ve Küçükkuyu’da başarı sözü verdi.

Edremit ve Küçükkuyu’ya duyduğu güveni dile getiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise, “İki başkan adayımıza da başarılar diliyorum. Edremit’te ve Küçükkuyu’da oy oranlarımızda ciddi bir artış yaşayacağımıza dair güvenim tam. 31 Mart sonrası bu iki güzel kentimizi de ziyaret edeceğim. Sizlerin aracılığıyla Edremit Körfezi’ndeki tüm Atatürk ve Cumhuriyet sevdalılarına selam ve sevgilerimi iletiyorum.” dedi.

CHP’li başkan adayları daha sonra CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Sağlığının her geçen gün iyiye gittiğini görmekten memnun olduklarını belirten Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, “CHP Edremit Belediye Başkan Adayımız Sayın Hasan Arslan ile birlikte iki genel başkanımızı da bugün ziyaret ettik. Kendilerine ilgileri ve bizlere duydukları güven nedeniyle teşekkür ediyoruz. 10 yıldır Küçükkuyu’da çok önemli başarılara imza attık. Önümüzdeki 5 sene içerisinde de Küçükkuyu’yu Türkiye’de adından söz ettiren, sakin ama huzurlu bir kent haline getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” şeklinde konuştu.

CHP’li Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ise,” Cengiz başkanımızla iki günlük bir Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Aday adaylığı süreci içerisinde bizlere desteklerini esirgemeyen bazı kişilere teşekkürlerimizi iletmek istedik. Daha önceden planladığımız gibi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve eski genel başkanımız Sayın Deniz Baykal’ı da ziyaret ettik. Her iki genel başkanımıza da destekleri ve güvenleri için teşekkür ediyoruz. Bizler de kendilerine söz verdik; Edremit ve Küçükkuyu’da en yüksek oy oranı ile partimize desteğimizi sunacağız. Biz birleştirici olmak istiyoruz. Kimseyi ötekileştirmek gibi bir gayem olmadı. Politikaya ve hayata bakışımda da kimseyi ötekileştirmedim. Bizim artık yek vücut olmamız gerekiyor. Bu bir tercih değil zorunluluk haline gelmiştir. Edremit’te 7 tane güzide, pırıl pırıl aday adayımız vardı ve netice genel merkezimiz bir tercihte bulundu. Artık sürekli olarak geçmişe dönük hesaplar içerisinde olursak bu doğru olmaz diye düşünüyorum. Bizim gayemiz bir olmak, beraber olmak. Çok samimi söylüyorum kimseyi ama kimseyi ötekileştirmiyoruz. Bu Hasan Arslan sözüdür. Ekibim içerisinde de böyle bir duruma şahit olursam karşısında beni bulur! Bunu çok net ifade etmek isterim. Amacımız tüm gücümüzle, enerjimizle sevdalısı olduğumuz Edremit’imize hizmet etmek. Bu bir hizmet yarışıdır bayrak yarışıdır. Bayrağı şimdi biz devraldık ve elbette bizler de başka arkadaşlarımıza devreceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz