Kaymakam Hüseyin Öner Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Balıkesir İl Koordinatörü M. Zahid Döğdü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarette Burhaniye Zeytincilik ve Karma OSB’de yapılmakta olan ve yapılacak yatırımlar ve TKDK’nın destekleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

TKDK’nın çiftçimizin en önemli destekçilerinden biri olduğunu ifade eden Kaymakam Öner; “Burhaniye tarım açısındanBalıkesi iline ve ülkemize önemli katkılarda bulunan bir ilçe. Devletimiz de TKDK başta olmak üzere ilgili kuruluşlar aracılığıyla tarımla, çiftçilikle uğraşan vatandaşlarımıza çok büyük destekler sağlıyor. İlçemizde çiftçilerimizin, ziraatla meşgul vatandaşlarımızın ürettiği ürünlerin değerlendirilmesi, onların daha fazla kazanması için tarımsal alanda yatırımcıların önünü açmak ve TKDK imkanlarından onların daha fazla istifade edebilmesi için neler yapılması gerektiği hususunda değerlendirmeler yaptık. TKDK İl Koordinatörü M. ZahidDöğdü’ye misafirperverliği ve ilçemize desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Koordinatörü M. Zahid Döğdü, kurum çalışmaları açısından bu türden diyalogların önemli olduğunu belirterek Kaymakam Hüseyin Öner’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz