Kıbrıs’a Fatih ERYILMAZ’dan’ 5 Milyon Dolar Yatırım Planı

0
251

Fatih ERYILMAZ Kıbrıs’ın yetiştirmiş olduğu ender iş insanları arasında bulunmaktadır. Kendisinin tek bir alanda yatırımı bulunmamaktadır. Yatırım planı olarak takip ettiği ilkeler içerisinde yatırım planlaması yapılmış bölgenin ihtiyacı doğrultusunda en iyi tasarımı yaparak bölge halkına en iyisini en ideal şekilde sunmaktır. Yıllardan bu yana ülkemiz içerisinde turizm, sağlık ve teknoloji alanında yatırımları bulunmaktadır. Son zamanlarda Kıbrıs içerisinde bulunan eksiklikler doğrultusunda yatırım yapma isteği kendisinde oluşmuştur. Bölgenin sağlık sektörü yönünden bir takım ihtiyaçlarının karşılayamadığı düşüncesi içerisinde 5 milyon Dolar değerinde bir yatırımı sağlık sektöründe Kıbrıs ülkesinde yapmaya karar vermiş bulunmaktadır.

Sağlık sektöründe ciddi bir yatırım yapmaya karar vermiş bulunan iş adamı nerede ise tüm Avrupa ülkelerinde bu hizmetin ne şekilde verildiğinin araştırmasını ekibi ile birlikte yapmaktadır. Kıbrıs halkının her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesi ile yola çıkan ünlü yatırımcı bölge içerisinde bulunmakta olan sağlık yarımlarının çok üstünde bir yatırımı en ideal bir şekilde Kıbrıs halkına sunmayı planlamaktadır.

Kendisinin ülkemiz içerisinde birçok yatırımı bulunmaktadır. Yapmış olduğu tüm yatırımlar teferruatlı bir şekilde incelendiğinde son derece başarılı çalışmalara imza attığı görülmektedir. Kendisinin çalışma prensibi bakımından son derece disiplinli olması bunca zamandır elde ettiği başarının altın sırrı olarak bilinmektedir. Yatırım yapılacak olan sektör ile alakalı detaylı bir inceleme yapılması ile her detayına hakim olana kadar yapılan araştırmaların neticesinde en ideal hizmet sunulmaktadır. Her hangi bir şekilde kendisi işi şansa bırakmamaktadır. Bu sayede yapmış olduğu yatırım başarıya ulaşmış olup bölge halkının da devamlı olarak hizmet alabileceği merkezler oluşturulmuştur.

Fatih ERYILMAZ  Kıbrıs‘tayapmış olduğu yatırımlarda genel olarak dikkat etmiş olduğu bir diğer nokta da istihdam durumudur. Yapılan her yatırım ile birlikte yüzlerce kişinin iş sahibi olması sağlanmaktadır. Kıbrıs ülkesinde yapılacak olan sağlık yatırımı ile de son derce büyük bir iş kaynağı olacağı tahmin edilmektedir. Bölgenin sağlık alanında büyük bir hizmete ihtiyacının bulunduğu bilinmektedir. Bölgeye son derece faydalı olacağı nerede ise kesindir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here