Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım tarafından 7.’si gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni olarak adlandırılan Zeytinli Rock Festivali bu sene 26-27-28-29-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde düzenleneceği resmi sitesinde yer alıyor.

Zeytinli Rock Festivali için Milyon Yapım’ın internet sayfasında bilet satışları devam ederken Covit-19 salgının devam ettiği ve ikinci dalganın konuşulduğu şu günlerde Zeytinli Rock Festivali yapılıp yapılmayacağı yurttaşlar arasında merak konusu oldu.
Geçmiş yıllarda yaşanan kötü olaylarla da adını sıkça duyuran Zeytinli Rock Festivalinin Covit-19 salgınının ikinci dalgasının konuşulduğu ve dünyada birçok ülkeyi vurduğu bu günlerde vatandaşların merak konusu. Sosyal medyada birçok paylaşımda bulunan yurttaşlar festivalin bu sene yapılmaması gerektiğini birçok il ve ilçeden ve hatta yurtdışından gelecek olan izleyicilerin Edremit ve Edremit körfezi için potansiyel tehlike oluşturduğunu belirtirken gerekli mercilerin bu tehlikenin önüne geçmeleri gerektiğimi belirttiler. Şuan herkesin kafasında aynı soru geçmişte de bir çok kötü olayla adını duyuran festival bu pandemi döneminde de yapılmasına izin verilecek mi ?

Haber: Ateş Akaydın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz