İş elbiseleri son yıllarda büyük küçük demeden tüm işletmeler için önemli bir detay haline gelmiştir. Kurumsal kimlik çalışmalarının en önemli detaylarından birisi olan iş elbiseleri özellikle hizmet sektörünün en can alıcı noktalarından birisidir. bugüne kadar hep klasik bir tarzda üretilen tüm sektör iş elbiseleri artık Giviu markası ile yeni bir trende kavuştu. Sıradan ve klasik model iş elbiselerinin yerine her bir marka için özel olarak çalışılan, ruhu olan trend çalışmalar üretilmeye başlandı. Markalarına önem ve değer veren tüm işverenlerin büyük ilgisini çeken bu durum Giviu markasını çok kısa bir süre içerisinde sektörün en önemli ve öncü markalarından birisi haline getirdi.

Giviu markası henüz yeni bir marka gibi görünse de markanın arkasında sahip olduğu güç bu alanda oldukça eski ve deneyimlidir. Sektöre 15 yıldan fazla süredir emek vermiş olan, en büyük toptan iş elbiseleri firmalarında çalışan, her farklı departmanda çok önemli sorumluluklar alan ve bu sorumlulukları her zaman başarı ile yerine getiren bir kurucuya sahiptir. Sevcan Durmaz sahip olduğu bu güçlü sektör tecrübesi ile birlikte Giviu markasını var etmiştir. Ve tecrübenin yanında sahip olduğu yenilikçi vizyonla birlikte hareket ederek moda çizgilerini taşıyan özel üretimlerle müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Çok kısa sürede bu farklılığı fark eden yenilikçi ve vizyon sahibi markalarla uzun soluklu iş anlaşmaları sağlanmıştır. Ve Giviu markası çok kısa sürede öncü markalarından birisi olmuştur. 

İş Elbiseleri Artık Modadan İzler Taşıyor

Sevcan Durmaz uzun yıllar sektörde var olmanın kazandırdığı tecrübe ve sektörde var olan eksiklikleri çok iyi görmesine neden olan vizyonu ile birlikte Giviu markasını oluşturdu. Her biri kendi gibi başarılı ve vizyon sahibi kadınlardan oluşan bir ekiple yola çıkan Sevcan Hanım bugün geldiği noktada sektörün ne tür yenilikleri kaldırabileceğini herkese ispatladı. Yenilikçi, trend ve modadan izler taşıyan özel çalışmaları markalar tarafından çok beğenildi. Ve bugün ülkenin en önde gelen tüm markaları için özel iş elbiseleri üretim yapıyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here