Turan Erbaş Kimdir? Biyografisi ve Yetenekleri Nelerdir?

  0
  234

  26 Şubat 1993 yılında Yalova’da hayata merhaba diyen Turan Erbaş, ülkemizde önde gelen seo uzmanlarının arasında yer alıyor. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Turan Erbaş, uzun yıllara yayılan geniş yelpazeli tecrübe geçmişi ile kalitenin adresi haline geldi… 

  Aynı anda birden fazla şeye daha rahat odaklanabilen, çok yönlü düşünmeyi ve hayata da planlarını böyle geçirmeyi başarmış olan Turan Erbaş’ın öğrenim hayatını bitirdikten sonra iş hayatına atılması hiç uzun sürmedi. Öğrencilik yıllarında öğrenmeye başladığı dijital piyasayı yine öğrencilik yıllarında bol bol çalışarak deneyimledi. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nü bitirir bitirmez oyunculuk ajanslarından biri olan May Ajans’ta 3 yıl boyunca genel koordinatörlük yaptı, çeşitli televizyon kanallarında çalıştı. Tüm bunlarla yoğun bir şekilde çalışmaya devam ederken Yazılım, SEO Uzmanlığı, Sosyal Medya, Tasarım ve Dijital Pazarlama alanlarında eğitimlerini tamamladı.

  İhtiyaca yönelik çalışma prensibiyle 10 yılı aşkın süredir dijital sektörde hizmet vermektedir. Web Site Tasarımı, Seo Uzmanlığı&Reklam, Medya Yönetimi alanlarında profesyonelliği sayesinde talep edilen hizmeti istendiği biçimde sunmaktadır. Kendisinden hizmet talep eden kişilerle vakit geçirip, paylaşımda bulunarak istenen hizmetin biçimlenmesinde gözlemciliğini kullanır. Şimdiye kadar pek çok projede yer almış ve bir sürü problemin ortadan kaldırılmasında etkin rol oynamıştır.  

  Namık Ekin, Özel Yalova Bilge Okulları, Fit Danışman, Sporcu Diyetisyeni, BenQ, Tuhaf Ansiklopedi  gibi birçok saygın kişi ve kurumun uzun yıllardır tüm yazılım işleri ve dijital pazarlama işleri ile ilgilenmektedir. 

  Şimdiye kadar birçok ünlü isimle birlikte çeşitli sosyal medya platformlarında çalışmalar sağlayan Turan Erbaş, aldığı güzel yorumlarla müşteri memnuniyetini en yükseklerde tutan isimlerden birisi.  Grafik Tasarıma çocukluğundan beri ilgi duyan Turan Erbaş için bir web sitesi hazırlamak suluboya yapmak kadar keyifli. İşindeki başarısını severek hizmet etmeye borçlu olan Erbaş;  web site tasarımı, seo ve medya yönetimindeki iddiası ve yüksek performansı ile adından bahsettirmeye devam edecek.

  Resmi Web Sitesi: https://turanerbas.com

  Instagram:  instagram.com/turanerbascom

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here