HAVRAN BELEDİYESİ’NDE İLKLER SEVİNÇ YARATIYOR

0
17

Havran sessiz şehir olma yolunda hızla ilerlerken ilklere de imza atmaya devam ediyor.
Ben Havran’ı çok severim, temizliği, sakinliği, bolluğu, iyi yürekli insanları. Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy sessiz ve derinden çalışmaları ile ilçenin tarihine adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor ve… Havran Belediye çalışanları ilk defa Başkan Ersoy’un girişimleri ile bir ilk yaşayarak Sendika Üyesi olarak toplu sözleşme imkanlarından yararlanacak. Toplu sözleşmeye göre en düşük 7.300 TL, sürekli işçi statüsünde çalışanlar ise net 8.500 TL’lik sendika haklarına kavuştular. Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, yaptığı çalışmalarla örnek olmaya devam ederken halk tarafından da büyük takdir görüyor.

EDREMİT BELEDİYESİ AŞURE GÜNLERİ
13 Ağustos’ta başlayan Edremit Belediyesi Aşure Günleri 18 Ağustos Perşembe günü sona eriyor. Vatandaşların yoğun ilgisini gören aşure ikramından binlerce kişi bol bol aşure yediği gibi isteyen vatandaşların getirdikleri kaplara da aşure kondu. 18 Ağustos Perşembe günü Akçay Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek.

ATEŞ MÜDÜR’ÜN ANNE ACISI
Ateş ile uzun yıllar çalıştık. Oğlum gibi severim. Geçtiğimiz hafta biricik annesini kaybetti. Ana acısı derler ama bir türlü geçmez. Başı sağolsun, Allah’tan sabır, Serpil Anne’ye de rahmetler diliyorum. Nurlar içinde yatsın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here