banner

YA TARAF YA BERTARAF OLURSUNUZ

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Birimi Daire Başkanı Taner Korkmaz belediyeyi adeta çiftlik gibi kullanmasının yanı sıra gazetemize haddini aşarak ayar vermeye çalıştı. Korkmaz ya taraf ya da bertaraf olursunuz,..

YA TARAF YA BERTARAF OLURSUNUZ
Son Güncelleme: Whatsapp
banner

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Birimi Daire Başkanı Taner Korkmaz belediyeyi adeta çiftlik gibi kullanmasının yanı sıra gazetemize haddini aşarak ayar vermeye çalıştı. Korkmaz ya taraf ya da bertaraf olursunuz, zihniyeti taşıyan bu kişi önümüzdeki yerel seçimi Yücel Yılmaz’a kaybettireceği basın içinde de artık yüksek ses ile konuşulup dillendirilmeye başlandı.

 

HADDİNİ AŞTI İYİCE

Gazetemize haddini aşarak ayar vermeye çalışan koltuk çığırtkanı olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Taner Korkmaz 2023 yılı için basın harcamalarına ayrılan bütçeden Balıkesir Basın İlan üzerinden gönderilen haber için ödeme yapılması ile gazetemizin patronuymuş edasına bürünerek haddini aşarak “benim devamlı iyi haberim çıkacak olumsuz haber olursa diğer Ak partili belediyeleri de örgütlerim “ dedi.

 

BİZ KULA KULLUK ETMEYİZ

Uzun zamandan beri Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Memleket,Önce Körfez ve Genç bayrak gazetelerimizde haberlerine yer vermedik.. Bunun üzerine Karesi Belediyesi tarafından dün gazetemiz arandı. “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Daire Başkanı Taner Korkmaz ile aranız bozuk ondan dolayı karesi belediyesi olarak büyükşehir ile ortak karar aldık ya aranızı düzeltin yada sizinle çalışamayacağız “bizde kendilerine biz kula kulluk etmeyiz diyerek tepkimiz dile getirdik.

 

ORTAK KARAR ALMIŞLAR

Karesi belediyesi ile ortak karar alan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Basın Daire başkanlığı adeta gözdağı vererek akılarınca ayar vermeye çalışsa da üç gazetemiz böylelerine pabuç bırakmayarak yayın hayatına kesintisiz olarak basın yayın ilkelerine uygun bir şekilde devam edecektir.

 

BU ZİHNİYETLER SEÇİM KAYBETTİRECEK

28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve yerel seçimlerde büyük zarar verecek olan bu zihniyetlerin zarar vereceklerini bile bile alttan oymaya kaleyi içeriden yıkmaya çalışılmasına sessiz kalan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın bu tür yaklaşımı MUAMMA olarak değerlendirildi.

 

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.